Opublikowane dn. 17-12-2020

Nowa strona biblioteki

Mamy przyjemność zaprezentować dziś nową stronę internetową Biblioteki nad którą pracowaliśmy od kilku miesięcy :)

Nowa szata graficzna oraz bardziej przyjazny interfejs to nie jedyna zmiany, które przygotowaliśmy. Całkowicie zmieniona została struktura informacji, a także poprawiona zgodność z najnowszymi standardami technicznymi. Menu jest czytelniejsze, a przydatne zasoby takie jak zbiory elektroniczne czy informacje o sposobach korzystania z Biblioteki umieszczone w widocznych miejscach. Postawiliśmy  na czytelność i układ elementów znany nam wszystkim z innych stron jednostek Gminy Kamionka.

Nasza nowa strona jest zgodna ze standardem WCAG , dzięki czemu osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z dostępu do zasobów.