Opublikowane dn. 08-05-2020

Tydzień Bibliotek

W dniach 08 - 15 maja obchodzony jest XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku obchodzony jest pod hasłem: "Zasmakuj w Bibliotece".

Autorem hasła jest Mariusz Nakielny, starszy kustosz Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni, który uzasadniania wybór w następujący sposób:

Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa.
Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ksiązkowym menu, a wszystkim czytelnikom życzymy smacznego :)

Plakat z napisami XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK 8-15 MAJA 2020 ZASMAKUJ W BIBLIOTECE POLECAMY KSIĄŻKOWE MENU: KLASYCZNY SMAK LITERATURY PIĘKNEJ, DELIKATNĄ I WYKWINTNĄ POEZJĘ, SŁODKIE IGORĄCE ROMANSE, 6. OSTRE I KRWISTE KRYMINAŁY I HORRORY, WSZYSTKIE SMAKI ŚWIATA ZAWARTE W POWIEŚCIACH PODRÓŻNICZYCH I PRZYGODOWYCH, KOSMICZNĄ KUCHNIĘ PRZYSZŁOŚCI W FANTASTYCE NAUKOWEJ, DOPRAWIONĄ SZCZYPTĄ MAGII LITERATURE FANTASY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY